Detoxikace

1920305_400049066837658_493440044260401201_n

Co to vlastně znamená – DETOXIKACE?

Detoxikace znamená pročištění neboli zbavení těla škodlivých látek. Je to prostředek k obnovení rovnováhy v organismu. Rovnováha znamená zdraví a stav, kdy se co nejvíc podpoří léčivé schopnosti těla.

Správně provedená detoxikace harmonizuje organismus,navozuje pocit zdraví,zvyšuje energii a projasňuje mysl.Detoxikace stimuluje samoléčebné schopnosti organismu.

V organismu se během života hromadí množství škodlivých látek (toxinů) díky negativním vlivům, jakým je např. stres a přepracování, sedavé zaměstnání, znečištěné ovzduší a voda, nevhodná skladba stravy, špatné trávení, potraviny obsahující zbytky chemikálií, těžkých kovů apod.Další možností je přítomnost parazitů,virů a bakterií. Odpadní látky jsou v těle zadržovány a zpomalují regeneraci orgánů a mohou narušit i jejich funkci. Akutní a chronické potíže pramení z hromadění toxinů v tkáních.Tomu všemu ještě nahrává nezdravý životní styl-zdroj oxidativního stresu který je jednou z příčin civilizačních chorob-> alergie, arthroza, cukrovka,vysoký tlak,obezita,nespavost,astma,rakovina,NEPLODNOST…

Možným klíčem k ozdravení je detoxikace organismu.

Pokud se tedy cítíte celkově těžce a unaveně, např. Vás pálí žáha, máte zácpu či nepravidelnou stolici, bolí Vás klouby a hlava, otékají Vám nohy, celkově se cítíte otekle, špatně spíte, jste dlouhodobě v psychickém či fyzickém stresu a nemáte čas na relaxaci ani se v klidu a správně stravovat,tloustnete přichází čas na pročištění Vašeho těla.

Detoxikace může probíhat mnoha způsoby:
1. Termovibrační terapií střev-Vibrokolónterapie-Novinka na našem pracovišti!!!první v republice i na světě :-)

2. formou očistných kůr,tinktur

3. pomocí doplňků stravy, které se podílejí na doplnění minerálových složek a eliminaci metabolitů

4. detoxikační lázní prováděnou detoxikačním přístrojem BioEnergizer

5. lymfodrenáží Lymfatronem nebo celkovou manuální lymfatickou masáží

Vzhledem k individuálním obtižím každého z nás je vhodné způsob detoxikace zkonzultovat s lékařkou Kliniky, která Vám doporučí detoxikační metodu s ohledem na Váš aktuální stav.

 

Detoxikace je důležitý předstupeň při léčebných a hubnoucích procesech v těle,proto na detoxikaci a zavodnění těla klademe velký důraz.Tento proces přispívá k podpoře zdraví, kvality života a hubnutí významnou měrou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soustřeďujeme se na klientky s hormonální nerovnováhou,kde detoxikace  a následné hubnutí probíhá poněkud odlišným způsobem. Máte-li podobné obtíže,nemůžete zhubnout při snížené činnosti štítné žlázy,po porodu,gynekologické operaci či v menopauze>>neváhejte nás kontaktovat!

Naše motto

Lékařství budoucnosti bude vzájemné obohacování, spojení pradávných způsobů léčení s tím nejlepším z moderní medicíny.
Umění, v němž se po staletích nepřirozené odluky opět v jednom celku propojí magie a lék, laskavý dotyk a skalpel, léčivá myšlenková činnost, modlitba a meditace, které uvidí člověka opět jako celek.
Jsme na cestě do budoucnosti...

CentrumPlodnosti.cz

1.CENTRUM PODPORY PLODNOSTI, s.r.o.
Pavla Beneše 750/12, Praha-Letňany

Více na www.centrumplodnosti.cz

HarmonyBody

Praha 2, U Zvonařky 7 Více na www.harmonybody.cz

Kontakt

Klinika komplexní péče s.r.o.
Liberec:
Stromovka 286/3, Liberec-Františkov
Praha:
U Zvonařky 7, Praha 2, HarmonyBody

tel. +420 775 509 209
email: info@klinikaliberec.cz

Klinika komplexní péče s.r.o.