Komplexní řešení nadváhy či obezity

big weighing himself on white


Řešení obezity či nadváhy pouze úpravou stravovacího režimu, dietou nebo polykáním tablet na hubnutí či jiných „zázračných“ přípravků může být účinné, nicméně se často stává, že dochází k tzv. jojo efektu a Vy se vracíte ke své výchozí či ještě vyšší váze. Na naší Klinice komplexní péče o tom víme a jsme přesvědčeni, že na obezitu či nadváhu je zapotřebí nahlížet a řešit ji komplexně. Proto jsme pro zájemce o trvalé vyřešení problému nadváhy či obezity připravili program Komplexní řešení.

Program Komplexní řešení zahrnuje:

Konzultace s lékařkou vedou k naplánování Vašeho individuálního programu hubnutí. Odhalíme Vaše možnosti, rezervy, motivaci a odkryjeme příčiny dosavadních nezdarů v oblasti hubnutí. A protože na tuto záležitost nahlížíme z mnoha úhlů, budou Vám všichni nápomocni  v průběhu Vašeho individuálního Programu komplexního řešení .

1) Soubor vyšetřovacích technik (měření BMR,BMI,tuků-svaloviny, pH moči, krevního tlaku,antioxidačního skore-SCS…)

2) Detoxikační přípravný program:detoxikační kůry(různé druhy,včetně nejnovější technologie založené na expresi skupin genů…ageLOC technologie),Vibrokolon(termo-vibrační terapie upravující napětí v těle), Bioenergizer(detoxikační lázeň nohou)

3) Komplex odborných doporučení  a podpory MUDr.J.Všetičkové(úprava stravovacího režimu-optimalizace jídelníčku dle individuálních potřeb,případně> potravinové doplňky,osobní motivační vedení)

4)Přístrojové hubnutí-formování postavy

úprava lymfatického systému-přístrojová 24kom.lymfodrenáž,též manuální,podpora redukce tukových vrstev a posílení svalových struktur-myostimulace,redukce tukové vrstvy,vyhlazení celulitidy a zpevnění pokožky-galvanoterapie,rozproudění lymfy,redukce tukových zásob a vyhlazení celulitidy-termovibrační liposukce

5) Individuální specializovaný motivační program s terapeuty(práce s nevědomými tématy,která mohou být pravou příčinou dosavadního nezdaru při hubnutí…)David Vavruška-kouč

 

 Pomáháme řešit nadváhu a obezitu u klientek s hormonální nerovnováhou !

-snížená činnost štítné žlázy-stavy po porodech a gynekologických operacích-menopauza-poruchy lymfatického systému

 

Cílené zaměření na samu podstatu dosavadního nezdaru v oblasti hubnutí!

Práce s nevědomými tématy a podvědomím,které vedou k výrazné podpoře hubnoucích procesů a jejich dlouhodobé udržitelnosti.

Objednejte se a zjistěte ,co je pravou příčinou Vaší nadváhy či obezity a odstraňte ji za naší podpory a pomoci.

ZHUBNĚTE BEZ ZÁKAZŮ,STRESU A S ÚSMĚVEM ,jednou pro vždy!

 

!!Potřebujete shodit před operací kyčle nebo kolene,chcete změnit svůj životní styl,není Vám ve Vašem těle dobře?

Objednejte se,jsme tu pro Vás abychom Vás tímto procesem provedli a pomohli Vám ozdravit Vaše tělo,cítit se lehce a znovu energicky!:-)

Vytvoříme Vám komplexní program pro optimalizaci Vaší váhy a formování Vaší postavy s ohledem na Váš zdravotní stav.Povedeme Vás a budeme s Vámi po celou dobu trvání Vašeho programu.

Naše motto

Lékařství budoucnosti bude vzájemné obohacování, spojení pradávných způsobů léčení s tím nejlepším z moderní medicíny.
Umění, v němž se po staletích nepřirozené odluky opět v jednom celku propojí magie a lék, laskavý dotyk a skalpel, léčivá myšlenková činnost, modlitba a meditace, které uvidí člověka opět jako celek.
Jsme na cestě do budoucnosti...

CentrumPlodnosti.cz

1.CENTRUM PODPORY PLODNOSTI, s.r.o.
Pavla Beneše 750/12, Praha-Letňany

Více na www.centrumplodnosti.cz

HarmonyBody

Praha 2, U Zvonařky 7 Více na www.harmonybody.cz

Kontakt

Klinika komplexní péče s.r.o.
Liberec:
Stromovka 286/3, Liberec-Františkov
Praha:
U Zvonařky 7, Praha 2, HarmonyBody

tel. +420 775 509 209
email: info@klinikaliberec.cz

Klinika komplexní péče s.r.o.