ŠKOLA ZDRAVÉHO HUBNUTÍ

Optimalizace váhy a ozdravění organismu pod vedením zkušené lékařky je náš cíl!Nejsme výživoví poradci,neděláme jídelníčky a nenutíme klienty kupovat si drahé potravinové doplňky.Náš přístup je celostní a roky ověřený.

Zabýváme se vším kolem optimalizace váhy-hubnutím i přibíráním na váze.Naším cílem je dosažení spokojenosti klientů a ne vždy to nutně musí být v souvislosti s množstvím zhubnutých kilogramů.Objemové centimetry jsou důležitější a nejdůležitější je vnitřní pohoda a zdraví klienta.

Jde nám zejména o tukové zásoby,které jsou nejen estetickým ,ale zejména zdraví ohrožujícím problémem.Nechceme,aby naši klienti ztráceli aktivní svalovou hmotu.Na toto vše myslíme a tímto způsobem naše klienty i vedeme a pracujeme s nimi.

Při naší práci využíváme selského rozumu a přirozenosti,znalostí z oblasti fyziologie těla,mentálních procesů…………..Nedoporučujeme žádné diety a drahé potravinové doplňky.Učíme klienty stravovat se a žít tak,aby to bylo co nejpřirozenější a dalo se tak žít až do smrti.Učíme je najít pravou příčinu toho,proč se jim nedaří zhubnout a jak s tím pracovat.

Žádná omezení,žádné zákazy,žádné diety….Máme letité zkušenosti a výsledky.

Našimi klienty jsou lidé nejrůznějšího věku,profesí i váhových parametrů.Snažíme se všem ušít komplexní přístup na míru.

Z toho důvodu vznikla:

Škola zdravého hubnutí

Komplexní intenzivní přístup jednotlivce k zahájení hubnutí.

Škola zdravého hubnutí zahrnuje přesně daný,lety vyzkoušený soubor zkušeností naší Kliniky s hubnutím nejrůznějších typů lidí.

1.kurz: 6 x dvouhodinová setkání cca po 14 dnech v Liberci na Hodkovické 52/52

Program kurzu a datumy plánovaných seminářů najdete vždy měsíc před seminářem v Novinkách.

Účastník/účastnice obdrží ucelený komplex informací,návodů a doporučení,které mu/jí pomohou úspěšně zhubnout a ozdravět organismus.Kromě tohoto,lze získat individuální doporučení na základě výsledků krevních testů a dalších měření.Má možnost osobní konzultace na místě a následného dalšího individuálního vedení v dalších týdnech či měsících.

Přednášející a konzultující :

MUDr.Jana Všetičková     detoxikace,úprava stravovacího režimu,výsledky krevních testů a měření

Simona Knoppová     lymfoterapeutka ,lektorka HJ a 5T

David Vavruška          mentální kouč

Mgr. Nikoleta Merker   fyzioterapeutka

ing.Jarmila Bartošová  škola pánevního dna, čchi kung, meditace

Komu je Škola zdravého hubnutí určena:

1.Ženy i muži ,kterým se nedaří dlouhodobě zhubnout a chtějí svůj organismus ozdravit bez diet

2.Ženy i muži,kteří mají před sebou operaci páteře, kolenních či kyčelních kloubů a potřebují zhubnout

3.Ženy po porodu 

4.Ženy i muži s problematickou štítnou žlázou

5.Ženy v menopauze

6.Ženy i muži diabetici, s vysokým tlakem , s otoky nohou a celého těla

7.Všichni,kteří chtějí změnit svůj životní styl

8.Ženy,které absolvovaly v Centrech asistované reprodukce neúspěšně cykly a bohužel výrazně přibraly na váze díky hormonálním stimulacím

 

 Komplexním psychosomatickým přístupem s využitím nejnovějších technik a technologií,znalostí ,zároveň prastarých receptur a osobního přístupu ke klientovi, se snažíme naučit naše klienty regulovat svou hmotnost velmi nenásilným,ale efektivním způsobem,bez násilných dietních režimů a bez způsobů založených pouze na výživových doplňcích.Vše je dovoleno!:-)

Máte-li zájem,neváhejte nás kontaktovat!

Pokud se semináře Školy zdravého hubnutí nemůžete nebo nechcete účastnit, je možné absolvovat konzultace a sezení individuálně po domluvě, mobil: 775 509 209 po 13.hodině.

vsetickova@klinikaliberec.cz

 

Co to vlastně znamená – DETOXIKACE?  Detoxikace = Očista

Detoxikace znamená pročištění neboli zbavení těla škodlivých látek. Je to prostředek k obnovení rovnováhy v organismu. Rovnováha znamená zdraví a stav, kdy se co nejvíc podpoří léčivé schopnosti těla.

Správně provedená detoxikace harmonizuje organismus,navozuje pocit zdraví,zvyšuje energii a projasňuje mysl.Detoxikace stimuluje samoléčebné schopnosti organismu.

V organismu se během života hromadí množství škodlivých látek (toxinů) díky negativním vlivům, jakým je např. stres a přepracování, sedavé zaměstnání, znečištěné ovzduší a voda, nevhodná skladba stravy, špatné trávení, potraviny obsahující zbytky chemikálií, těžkých kovů apod.Další možností je přítomnost parazitů,virů a bakterií. Odpadní látky jsou v těle zadržovány a zpomalují regeneraci orgánů a mohou narušit i jejich funkci. Akutní a chronické potíže pramení z hromadění toxinů v tkáních.Tomu všemu ještě nahrává nezdravý životní styl-zdroj oxidativního stresu který je jednou z příčin civilizačních chorob-> alergie, arthroza, cukrovka,vysoký tlak,obezita,nespavost,astma,rakovina…Možným klíčem k ozdravení je detoxikace organismu.

Pokud se tedy cítíte celkově těžce a unaveně, např. Vás pálí žáha, máte zácpu či nepravidelnou stolici, bolí Vás klouby a hlava, otékají Vám nohy, celkově se cítíte otekle, špatně spíte, jste dlouhodobě v psychickém či fyzickém stresu a nemáte čas na relaxaci ani se v klidu a správně stravovat,tloustnete přichází čas na pročištění Vašeho těla.

Detoxikace může probíhat mnoha způsoby:

Vždy vytváříme individuální plán pro daného klienta-klientku, vycházíme z jeho potřeb, stesků a potíží.

1. Termovibrační terapií -Vibrokolón

2. formou očistných kůr,půstů,tinktur

3. pomocí doplňků stravy, které se podílejí na doplnění minerálových složek a eliminaci metabolitů

4. koupele nohou nebo celotělové koupele

5. lymfodrenáží Lymfatronem nebo celkovou manuální lymfatickou masáží

Vzhledem k individuálním obtížím každého z nás je vhodné způsob pročištění zkonzultovat s lékařkou kliniky, která Vám doporučí očistnou metodu s ohledem na Váš aktuální stav.

Pročištění je důležitý předstupeň při hubnoucích a ozdravných procesech v těle, proto na toto klademe velký důraz. Proces přispívá k podpoře hubnutí významnou měrou. Očista těla vede k celkovému zlepšení zdravotního stavu a zvýšení životní energie.

Očista organismu je součástí řešení chronických bolestí zad, kloubů a hlavy, obezity, nespavosti, neplodnosti……vysokého tlaku, ale i cukrovky….

Správná detoxikace by u klientů s jakýmkoliv zdravotním problémem měla být vedena či minimálně konzultována s lékařem, který je v této oblasti orientován.

Varujeme před zahajováním tzv.detoxikací na podkladě internetových článků a doporučení obchodníků s potravinovými doplňky!

 

 

Naše motto

Lékařství budoucnosti bude vzájemné obohacování, spojení pradávných způsobů léčení s tím nejlepším z moderní medicíny.
Umění, v němž se po staletích nepřirozené odluky opět v jednom celku propojí magie a lék, laskavý dotyk a skalpel, léčivá myšlenková činnost, modlitba a meditace, které uvidí člověka opět jako celek.
Jsme na cestě do budoucnosti...

CentrumPlodnosti.cz

1.CENTRUM PODPORY PLODNOSTI, s.r.o.
Pavla Beneše 750/12, Praha-Letňany

Více na www.centrumplodnosti.cz

HarmonyBody

Praha 2, U Zvonařky 7 Více na www.harmonybody.cz

Kontakt

Klinika komplexní péče s.r.o.
Liberec:
Stromovka 286/3, Liberec-Františkov
Praha:
U Zvonařky 7, Praha 2, HarmonyBody

tel. +420 775 509 209
email: info@klinikaliberec.cz

Klinika komplexní péče s.r.o.