O nás

Představení kliniky

cviceni

Nejsme klasickým zdravotnickým zařízením.

Naším cílem a posláním je péče o člověka jako celek, který je tvořen tělem i duší, o něhož je zapotřebí pečovat jak po fyzické tak i psychické stránce. Rozvoj moderní medicíny je úžasný, nicméně se v záplavě moderních postupů a technik nějak ztrácí ČLOVĚK, s jeho potřebami dotyku, lidského přístupu a možností povídání a svěřování. A to je důvodem a příčinou vzniku naší Kliniky komplexní péče. Rádi bychom právě tyto důležité lidské potřeby naplnily.

Moderní a pradávné (alternativní, přírodní) postupy mohou vedle sebe krásně existovat a spolupůsobit. Jemný skalpel plastického chirurga a vlídné slovo terapeuta, bezbolestná liposukce a přírodní detoxikační efekt bylinných čajů…

Nabízíme Vám možnost provázání našich znalostí a dovedností z oblasti speciálních technik s technikami moderními.

U nás najdete: přístrojové technologie podporující štěpení tuků(lipolýzu)bezbolestnou liposukci-galvanoterapii,termovibraci, jež Vám pomůže vyhladit Vaše problematické partie, myostimulaci k vytvarování postavy, lymfodrenáže ke zbavení otoků a očistě těla, detoxikační přístroj k vyloučení toxinů z Vašeho těla.
Využíváme též nejmodernější technologie k řešení chronických bolestí-zad,kloubů,hlavy,migrény,ekzému,alergií…neplodnosti….světelnou frekvenční a termovibrační metodou.Provádíme VIBROKOLÓN-elegantní alternativu Hydrokolónu.
Máme tu odborníky z oblasti psychosomatiky, kteří Vám mohou pomoci najít řešení Vašich dlouhodobých obtíží (bolesti zad, kloubů, hlavy, zácpa, pálení žáhy, migréna, alergie, astma, ekzém). Mají též zkušenosti s řešením neplodnosti pomocí unikátních technik. A protože žijeme každý v nějakém rodinném systému, jsme v určitých vztahových vzorcích, kde vznikají roztodivné potíže (smutky, strachy, tíseň, úzkost, rozlady, agresivita, zloba, nenávist, sebedestrukce, anorexie, obezita, neúspěch). To lze řešit v ordinaci speciálních technik, kde lze oslovit odborníky, zabývající se prací s rodinným systémem (rodinné konstelace), prací s energetickými systémy, kineziologií či bioenergetikou.

Nabízíme Vám celostní náhled a řešení Vašeho problému,prevenci i regeneraci, trpělivé a vlídné vyslechnutí Vašich bolestí.

Těšíme se na Vás!

MUDr.Jana Všetičková

ředitelka Kliniky komplexní péče s.r.o

 

VYSÍLÁNÍ Z KLINIKY NA TV GENUS PLUS-POŘAD LIFE STYLE!!!

1.díl o klinice

http://www.youtube.com/watch?v=qzMwT3EuJwI

2.díl  o detoxikaci

http://www.youtube.com/watch?v=lLLbBFic0V8&feature=youtu.be

3.díl. vše o komplexním hubnutí

http://www.youtube.com/watch?v=i5XJwQEd4Wo&feature=youtu.be

Sledujte nás a dozvíte se víc o činnostech,terapiích a terapeutech naší Kliniky.

Na You Tube

————————————————————————————————

O Galvanoterapii mluvila paní MUDr.Jana Všetičková v Českém Rozhlase:

Galvanoterapie – ČRo Sever (Český rozhlas)

www.rozhlas.cz

Naše motto

Lékařství budoucnosti bude vzájemné obohacování, spojení pradávných způsobů léčení s tím nejlepším z moderní medicíny.
Umění, v němž se po staletích nepřirozené odluky opět v jednom celku propojí magie a lék, laskavý dotyk a skalpel, léčivá myšlenková činnost, modlitba a meditace, které uvidí člověka opět jako celek.
Jsme na cestě do budoucnosti...

CentrumPlodnosti.cz

1.CENTRUM PODPORY PLODNOSTI, s.r.o.
Pavla Beneše 750/12, Praha-Letňany

Více na www.centrumplodnosti.cz

HarmonyBody

Praha 2, U Zvonařky 7 Více na www.harmonybody.cz

Kontakt

Klinika komplexní péče s.r.o.
Liberec:
Stromovka 286/3, Liberec-Františkov
Praha:
U Zvonařky 7, Praha 2, HarmonyBody

tel. +420 775 509 209
email: info@klinikaliberec.cz

Klinika komplexní péče s.r.o.