Konzultace dlouhodobých obtíží a jejich dosavadní léčby

Máte dlouhodobé zdravotní problémy, které se přes veškerou dosud provedenou a absolvovanou léčbu nelepší ?

Diagnostikovali Vám nějakou chorobu, Vy máte obavy a rádi byste se o všem poradili, co vše je možné pro své vyléčení dělat?

Přemýšlíte o tom,zda užívat nějaké potravinové doplňky a nejste si jistí , jestli jsou pro Vaše problémy vhodné ?

Zda je vhodné potravinové doplňky používat k lékům, které běžně berete, jakou dávku si vlastně vzít a jak dlouho je brát ?

Od září jsme připravili novou službu:

Možnost konzultace zdravotního stavu a léčby s  nezávislým odborníkem

Jak to probíhá a komu je určena:

Např. Máte vrozenou srdeční vadu, zvýšenou funkci štítné žlázy, jste šíleně unavení. Berete léky xy a Váš endokrinolog doporučuje operaci, při které ztratíte hlas. Máte spoustu strachu a obav, rádi byste to s někým probrali….

nebo

Máte letité bolesti ramene a obou kolen, jste hrozně unavení, máte vysoký tlak. Vyzkoušeli jste řadu potravinových doplňků na klouby, na tlak berete léky xy. Chodíte na pravidelné kontroly k obvodnímu lékaři a stále je vše beze změn…

či

Otékají Vám nohy, přibíráte na váze, jste po přechodu, máte vysoký tlak, berete antidepresiva, léky na žíly, vysoký tlak,cholesterol…stále se necítíte dobře. Rádi byste pro sebe něco udělali….

nebo také :

Diagnostikovali Vám alergii takřka na všechno, léky na ni berete už 20let a projevy se moc nemění. K tomu Vám otékají nohy a jste unavení a zadýcháváte se….

a další jiné varianty potíží a bolestí…..

Zde máte návod,jak na to:

1.Pošlete email na klinikaliberec@gmail.com s Vaší žádostí a anamnézou (tzn. co máte za potíže, od kdy, co jste prodělali za choroby, operace atp.), naskenované výsledky vyšetření a dosavadní léčby.Nezapomeňte na telefonní číslo.

Platba předem bankovním převodem- 550 Kč, č.ú.  2000108985/2010 ,do poznámky uveďte své jméno a konzultace (př. Novák-konzultace)

2.Po té se budeme Vaším problémem zabývat, vyhodnotíme stávající situaci , připravíme doporučení  a další možnosti řešení a vyšetření. Následně Vás kontaktujeme a domluvíme  osobní konzultaci v ordinaci buď v Praze nebo Liberci, podle toho, co Vám bude lépe vyhovovat.

3.Osobní konzultace(60 min) je vedena lékařem nebo lékařkou.Probereme s Vámi Vaše obtíže detailněji. Na základě všech zjištěných údajů,jak z vyšetření a dosavadní léčby(Vámi zaslanými), a zejména z osobního pohovoru s Vámi dostanete doporučení na další event. možná vyšetření a další možnosti léčby.

Platba v hotovosti:850 Kč

4.Kdo vede konzultaci?

MUDr.Jiří ŠUK ( emeritní primař  a zakladatel rehabilitačního oddělení v MN Jablonec nad Nisou, lékař s téměř 50 letou praxí, příznivec přírodní léčby a komplexního přístupu k léčbě člověka, výborný diagnostik )

MUDr.Jana Všetičková (více najdete ve vizitce Náš tým)

5.Následné konzultace dle individuální potřeby a domluvy. Vždy na objednání. Telefonní číslo: 775 509 209

Těšíme se na Vás!

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše motto

Lékařství budoucnosti bude vzájemné obohacování, spojení pradávných způsobů léčení s tím nejlepším z moderní medicíny.
Umění, v němž se po staletích nepřirozené odluky opět v jednom celku propojí magie a lék, laskavý dotyk a skalpel, léčivá myšlenková činnost, modlitba a meditace, které uvidí člověka opět jako celek.
Jsme na cestě do budoucnosti...

CentrumPlodnosti.cz

1.CENTRUM PODPORY PLODNOSTI, s.r.o.
Pavla Beneše 750/12, Praha-Letňany

Více na www.centrumplodnosti.cz

HarmonyBody

Praha 2, U Zvonařky 7 Více na www.harmonybody.cz

Kontakt

Klinika komplexní péče s.r.o.
Liberec:
Stromovka 286/3, Liberec-Františkov
Praha:
U Zvonařky 7, Praha 2, HarmonyBody

tel. +420 775 509 209
email: info@klinikaliberec.cz

Klinika komplexní péče s.r.o.